CN024D24
Číslo produktu DigiKey
CC1743-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CN024D24
Popis
SSR RELAY SPST-NO 3.5A 0-24V
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polovodičový Relé s optickou vazbou (fotorelé) SPST-NO (1 tvar A) 4-SIP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CN024D24 Modely
Kategorie
Napětí - vstup
15 ~ 30VDC
Mfr
Napětí - zátěž
0 V ~ 24 V
Řada
Zátěžný proud
3.5 A
Balení
Trubice
Provedení koncovky
PC vývod
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-20°C ~ 80°C