CL240D10R
Číslo produktu DigiKey
CC2108-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CL240D10R
Popis
SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polovodičový Relé s optickou vazbou (fotorelé) SPST-NO (1 tvar A) Hokejový puk
Modely EDA/CAD
CL240D10R Modely
Kategorie
Napětí - vstup
3 ~ 32VDC
Mfr
Napětí - zátěž
24 V ~ 280 V
Řada
Zátěžný proud
10 A
Balení
Hromadné balení
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Provozní teplota
-40°C ~ 80°C