B53TP50C není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Crouzet
Skladem : 0
Katalogový list
Polovodičový Relé s optickou vazbou (fotorelé) 3PST-NO (3 tvar A) Modul
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
B53TP50C
Číslo produktu DigiKey
CC2154-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B53TP50C
Popis
SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
B53TP50C Modely
Kategorie
Napětí - vstup
90 ~ 140VAC
Mfr
Napětí - zátěž
48 V ~ 530 V
Řada
Zátěžný proud
50 A
Balení
Hromadné balení
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 80°C