B53TP25C-10
Číslo produktu DigiKey
B53TP25C-10-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B53TP25C-10
Popis
SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polovodičový Relé s optickou vazbou (fotorelé) 3PST-NO (3 tvar A) Modul
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
B53TP25C-10 Modely
Kategorie
Napětí - vstup
90 ~ 140VAC
Mfr
Napětí - zátěž
48 V ~ 530 V
Řada
Zátěžný proud
25 A
Balení
Trubice
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 80°C