A53TP25D
Číslo produktu DigiKey
CC1137-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
A53TP25D
Popis
SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polovodičový Relé s optickou vazbou (fotorelé) 3PST-NO (3 tvar A) Modul
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
A53TP25D Modely
Kategorie
Napětí - vstup
90 ~ 280VAC
Mfr
Napětí - zátěž
48 V ~ 530 V
Řada
Zátěžný proud
25 A
Balení
Hromadné balení
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 80°C