10PCV2415
Číslo produktu DigiKey
CC1161-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
10PCV2415
Popis
SSR RELAY SPST-NO 15A 100-240V
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polovodičový Relé s optickou vazbou (fotorelé) SPST-NO (1 tvar A) Hokejový puk
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
10PCV2415 Modely
Kategorie
Napětí - vstup
2 ~ 10VDC
Mfr
Napětí - zátěž
100 V ~ 240 V
Řada
Zátěžný proud
15 A
Balení
Hromadné balení
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-30°C ~ 80°C