10CPV120 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Similar
Sensata-Crydom
Skladem : 4
Katalogový list
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
10CPV120
Číslo produktu DigiKey
10CPV120-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
10CPV120
Popis
SSR RELAY SPST-NO 10A 90-140V
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polovodičový Relé s optickou vazbou (fotorelé) SPST-NO (1 tvar A) Hokejový puk
Kategorie
Typ výstupu
AC, Proporcionální řízení
Mfr
Napětí - vstup
0 ~ 5VDC
Řada
Napětí - zátěž
90 V ~ 140 V
Balení
Hromadné balení
Zátěžný proud
10 A
Stav součásti
Zastaralé
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Způsob montáže
Montáž na šasi
Provozní teplota
-30°C ~ 80°C