SMBJ58CA
Číslo produktu DigiKey
600-SMBJ58CATR-ND - Páska a cívka (TR)
600-SMBJ58CACT-ND - Řezaná páska (CT)
600-SMBJ58CADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ58CA
Popis
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AA
Standardní dodací lhůta výrobce
34 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
93,6V Svorka 6,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMB)
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
6,4A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Aplikace
Telecom
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Montáž na povrch
Obousměrné kanály
58V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
64,4V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
93,6V