RCLAMP1255P.TGT
Číslo produktu DigiKey
RCLAMP1255P.TGTTR-ND - Páska a cívka (TR)
RCLAMP1255P.TGTCT-ND - Řezaná páska (CT)
RCLAMP1255P.TGTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RCLAMP1255P.TGT
Popis
TVS DIODE 4VWM 12.5VC SLP2018P6
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12,5V Svorka 3A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SLP2018P6
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RCLAMP1255P.TGT Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
3A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
40W
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ano
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
USB OTG
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
0,35pF při 1MHz
Typ
Řídicí (rail to rail)
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C (TJ)
Jednosměrné kanály
3
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
4V (max.)
Pouzdro
6-UFDFN podložka pro odvod tepla
Průrazné napětí (min)
4,5V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
12,5V