M9R14240
Číslo produktu DigiKey
4008-M9R14240-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M9R14240
Popis
CIR BRKR MAG 40A 240VAC TOGGLE
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Jistič Magnetický 40A 240 V AC DC Přepínač Lišta DIN
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
M9R14240 Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (A)
40A
Výrobce
Schneider Electric
Střídavé jmenovité napětí
240 V