LXM32SD18N4
Číslo produktu DigiKey
4008-LXM32SD18N4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LXM32SD18N4
Popis
LXM32 SERCOS 18A RMS PEAK 3PH 48
Podrobný popis
Servo AC 200 ~ 480VAC Zdroj 18A 200 ~ 480V Zátěž
Kategorie
Napětí - zátěž
200 ~ 480V
Proud - výstup
18A
Řada
Výkon odebíraný zátěží
3.3 kW
Napájecí napětí
200 ~ 480VAC
Rozhraní
Modbus TCP, RS-485
Provozní teplota
0°C ~ 50°C