LXM32CD18N4
Číslo produktu DigiKey
4008-LXM32CD18N4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LXM32CD18N4
Popis
LXM32C P/D,+/- 10V 18A RMS PEAK
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Servo AC 200 ~ 480VAC Zdroj 18A 200 ~ 480V Zátěž
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LXM32CD18N4 Modely
Kategorie
Napětí - zátěž
200 ~ 480V
Výrobce
Schneider Electric
Proud - výstup
18A
Řada
Výkon odebíraný zátěží
3.3 kW
Balení
Krabice
Napájecí napětí
200 ~ 480VAC
Stav součásti
Aktivní
Rozhraní
Modbus TCP, RS-485
Typ
Modul
Způsob montáže
Montáž na šasi
Typ motoru
Servo
Provozní teplota
0°C ~ 50°C