LXM32CD18M2
Číslo produktu DigiKey
4008-LXM32CD18M2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LXM32CD18M2
Popis
LXM32C P/D,+/- 10V 18A RMS PEAK
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Servo AC 100 ~ 240VAC Zdroj 18A 100 ~ 240V Zátěž
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LXM32CD18M2 Modely
Kategorie
Napětí - zátěž
100 ~ 240V
Výrobce
Schneider Electric
Proud - výstup
18A
Řada
Výkon odebíraný zátěží
1.6 kW
Balení
Krabice
Napájecí napětí
100 ~ 240VAC
Stav součásti
Aktivní
Rozhraní
Modbus TCP, RS-485
Typ
Modul
Způsob montáže
Montáž na šasi
Typ motoru
Servo
Provozní teplota
0°C ~ 50°C