LXM32AD30N4
Číslo produktu DigiKey
4008-LXM32AD30N4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LXM32AD30N4
Popis
LXM32A CAN RJ45 30A RMS PEAK 3PH
Podrobný popis
Servo AC 200 ~ 480VAC Zdroj 30A 200 ~ 480V Zátěž
Modely EDA/CAD
LXM32AD30N4 Modely
Kategorie
Napětí - zátěž
200 ~ 480V
Proud - výstup
30A
Řada
Výkon odebíraný zátěží
5.6 kW
Napájecí napětí
200 ~ 480VAC
Rozhraní
CAN, Modbus TCP, RS-485
Provozní teplota
0°C ~ 50°C