LXM32AD30M2
Číslo produktu DigiKey
4008-LXM32AD30M2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LXM32AD30M2
Popis
LXM32A CAN RJ45 30A RMS PEAK 1PH
Podrobný popis
Servo AC 100 ~ 240VAC Zdroj 30A 100 ~ 240V Zátěž
Modely EDA/CAD
LXM32AD30M2 Modely
Kategorie
Napětí - zátěž
100 ~ 240V
Proud - výstup
30A
Řada
Výkon odebíraný zátěží
2200 W
Napájecí napětí
100 ~ 240VAC
Rozhraní
CAN, Modbus TCP, RS-485
Provozní teplota
0°C ~ 50°C