LC2D50AF7
Číslo produktu DigiKey
4008-LC2D50AF7-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LC2D50AF7
Popis
TESYS3PEVLK REVERS CTR50A22KW AC
Podrobný popis
Stykač 3PST-NO (3 tvar A) 50 A 110VAC Cívka Montáž na šasi, Lišta DIN
Modely EDA/CAD
LC2D50AF7 Modely
Kategorie
Spínací napětí
690VAC, 300VDC - max.
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C
Napětí přítahu
88VAC
Napětí odpadu relé
33VAC
Napětí cívky
110VAC
Doba provozu
26 ms
Jmenovitý proud kontaktu
50 A