LC2D32FE7 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Schneider Electric
Skladem : 0
Katalogový list
Stykač 3PST-NO (3 tvar A) 32 A 115VAC Cívka Montáž na šasi, Lišta DIN
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
SEN66 Air Quality Monitor Sensor Evaluation Kit - Unboxing | DigiKey
LC2D32FE7
Číslo produktu DigiKey
4008-LC2D32FE7-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LC2D32FE7
Popis
TESYS REVERSING CONTACTOR
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
LC2D32FE7 Modely
Kategorie
Spínací napětí
690VAC, 300VDC - max.
Výrobce
Schneider Electric
Vlastnosti
Pomocné kontakty
Řada
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Balení
Krabice
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Napětí přítahu
92VAC
Způsob montáže
Montáž na šasi, Lišta DIN
Napětí odpadu relé
34,5VAC
Napětí cívky
115VAC
Doba provozu
22 ms
Forma kontaktu
3PST-NO (3 tvar A)
Doba uvolnění
19 ms
Jmenovitý proud kontaktu
32 A