LC2D18G7
Číslo produktu DigiKey
4008-LC2D18G7-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LC2D18G7
Popis
TESYS REVERSING CONTACTOR
Podrobný popis
Stykač 3PST-NO (3 tvar A) 18 A 120VAC Cívka Montáž na šasi, Lišta DIN
Modely EDA/CAD
LC2D18G7 Modely
Kategorie
Spínací napětí
690VAC, 300VDC - max.
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C
Napětí přítahu
96VAC
Napětí odpadu relé
36VAC
Napětí cívky
120VAC
Jmenovitý proud kontaktu
18 A