LC2D18F7
Číslo produktu DigiKey
4008-LC2D18F7-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LC2D18F7
Popis
TESYS3P REVERS CTR18A AC3 9KW110
Podrobný popis
Stykač 3PST-NO (3 tvar A) 18 A 110VAC Cívka Montáž na šasi, Lišta DIN
Modely EDA/CAD
LC2D18F7 Modely
Kategorie
Spínací napětí
690VAC, 300VDC - max.
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C
Napětí přítahu
88VAC
Napětí odpadu relé
33VAC
Napětí cívky
110VAC
Jmenovitý proud kontaktu
18 A