LC1G500KUEN
Číslo produktu DigiKey
4008-LC1G500KUEN-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LC1G500KUEN
Podrobný popis
Stykač 3PST-NO (3 tvar A) 500 A 100 ~ 250VAC/DC Cívka Montáž na šasi
Modely EDA/CAD
LC1G500KUEN Modely
Kategorie
Jmenovitý proud kontaktu
500 A
Spínací napětí
1000VAC, 460VDC - Max
Řada
Vlastnosti
Pomocné kontakty
Provedení koncovky
Skříňové očko
Provozní teplota
-25°C ~ 60°C