LC1G330BEEA
Číslo produktu DigiKey
4008-LC1G330BEEA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LC1G330BEEA
Popis
CONTACTORTESYSGIGA330 3P ADV 24-
Podrobný popis
Stykač 3PST-NO (3 tvar A) 330 A 24 ~ 48VAC/DC Cívka Montáž na šasi
Modely EDA/CAD
LC1G330BEEA Modely
Kategorie
Jmenovitý proud kontaktu
330 A
Spínací napětí
1000VAC, 460VDC - Max
Řada
Vlastnosti
Pomocné kontakty
Provedení koncovky
Skříňové očko
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C