LC1G225EHEA
Číslo produktu DigiKey
4008-LC1G225EHEA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LC1G225EHEA
Popis
CONTACTORTESYSGIGA225 3P ADV48-1
Podrobný popis
Stykač 3PST-NO (3 tvar A) 225 A Cívka Montáž na šasi
Modely EDA/CAD
LC1G225EHEA Modely
Kategorie
Jmenovitý proud kontaktu
225 A
Spínací napětí
1000VAC - max.
Řada
Vlastnosti
Pomocné kontakty
Provedení koncovky
Pružinová koncovka
Provozní teplota
-25°C ~ 60°C