LC1G225BEEA
Číslo produktu DigiKey
4008-LC1G225BEEA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LC1G225BEEA
Popis
CONTACTORTESYSGIGA225 3P ADV 24-
Podrobný popis
Stykač 3PST-NO (3 tvar A) 225 A 24 ~ 48VAC/DC Cívka Montáž na šasi
Modely EDA/CAD
LC1G225BEEA Modely
Kategorie
Jmenovitý proud kontaktu
225 A
Spínací napětí
1000VAC, 460VDC - Max
Řada
Vlastnosti
Pomocné kontakty
Provedení koncovky
Pružinová koncovka
Provozní teplota
-25°C ~ 60°C