LC1G115EHEA
Číslo produktu DigiKey
4008-LC1G115EHEA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LC1G115EHEA
Popis
CONTACTORTESYSGIGA115 3P ADV48-1
Podrobný popis
Stykač 3PST-NO (3 tvar A) 115 A Cívka Montáž na šasi
Modely EDA/CAD
LC1G115EHEA Modely
Kategorie
Jmenovitý proud kontaktu
115 A
Spínací napětí
1000VAC, 460VDC - Max
Řada
Vlastnosti
Pomocné kontakty
Provedení koncovky
Skříňové očko
Provozní teplota
-25°C ~ 60°C