LC1F780F7 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Schneider Electric
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Schneider Electric
Skladem : 1
Katalogový list
Skladem : 0
Stykač 3PST-NO (3 tvar A) 780 A 110VAC Cívka Montáž na šasi
LC1F780F7
Číslo produktu DigiKey
4008-LC1F780F7-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LC1F780F7
Popis
CONTAC TO R TESYS LC1F 3P AC3 44
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
LC1F780F7 Modely
Kategorie
Jmenovitý proud kontaktu
780 A
Výrobce
Spínací napětí
1000VAC, 460VDC - Max
Řada
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Provozní teplota
-5°C ~ 55°C
Stav součásti
Aktivní
Napětí přítahu
93,5VAC
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí odpadu relé
22VAC
Napětí cívky
110VAC