LC1F2100
Číslo produktu DigiKey
4008-LC1F2100-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LC1F2100
Popis
UNEQUIPPED CONTACTOR 2100A 3P
Podrobný popis
Stykač 3PST-NO (3 tvar A) 2100 A Cívka Montáž na šasi
Modely EDA/CAD
LC1F2100 Modely
Kategorie
Forma kontaktu
3PST-NO (3 tvar A)
Jmenovitý proud kontaktu
2100 A
Řada
Spínací napětí
1000VAC, 460VDC - Max
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Provozní teplota
-5°C ~ 40°C
Způsob montáže
Montáž na šasi
Doba provozu
75 ms
Napětí cívky
110 ~ 500VAC, 110 ~ 440VDC