LC1D80L6 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Schneider Electric
Skladem : 0
Katalogový list
Stykač 3PST-NO (3 tvar A) 80 A 200VAC Cívka Montáž na šasi, Lišta DIN
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
SEN66 Air Quality Monitor Sensor Evaluation Kit - Unboxing | DigiKey
LC1D80L6
Číslo produktu DigiKey
4008-LC1D80L6-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LC1D80L6
Popis
CONTACTOR
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
LC1D80L6 Modely
Kategorie
Spínací napětí
690VAC, 300VDC - max.
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C
Napětí přítahu
170VAC
Napětí odpadu relé
60VAC
Napětí cívky
200VAC
Doba provozu
35 ms
Doba uvolnění
20 ms
Jmenovitý proud kontaktu
80 A