LC1D80AR7 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Schneider Electric
Skladem : 0
Katalogový list
Stykač 3PST-NO (3 tvar A) 80 A 440VAC Cívka Montáž na šasi, Lišta DIN
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
SEN66 Air Quality Monitor Sensor Evaluation Kit - Unboxing | DigiKey
LC1D80AR7
Číslo produktu DigiKey
4008-LC1D80AR7-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LC1D80AR7
Popis
TESYS 3P EVLK CTR 80A 37KW AC3 4
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
LC1D80AR7 Modely
Kategorie
Spínací napětí
690VAC, 300VDC - max.
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C
Napětí přítahu
374VAC
Napětí odpadu relé
132VAC
Napětí cívky
440VAC
Doba provozu
26 ms
Doba uvolnění
19 ms
Jmenovitý proud kontaktu
80 A