LC1D65AV7
Číslo produktu DigiKey
4008-LC1D65AV7-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LC1D65AV7
Popis
TESYS 3P EVLK CTR 65A 30KW AC3 4
Podrobný popis
Stykač 3PST-NO (3 tvar A) 65 A 400VAC Cívka Montáž na šasi, Lišta DIN
Modely EDA/CAD
LC1D65AV7 Modely
Kategorie
Spínací napětí
690VAC, 300VDC - max.
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C
Napětí přítahu
320 VAC
Napětí odpadu relé
120VAC
Napětí cívky
400VAC
Jmenovitý proud kontaktu
65 A