LC1D40AKUE
Číslo produktu DigiKey
4008-LC1D40AKUE-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LC1D40AKUE
Popis
TESYS CONTACTOR-3P-AC3- <= 440V
Podrobný popis
Stykač 3PST-NO (3 tvar A) 40 A 100 ~ 250VAC/DC Cívka Montáž na šasi, Lišta DIN
Modely EDA/CAD
LC1D40AKUE Modely
Kategorie
Jmenovitý proud kontaktu
40 A
Spínací napětí
690VAC - max.
Řada
Vlastnosti
Pomocné kontakty
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C