LC1D40ABBE
Číslo produktu DigiKey
4008-LC1D40ABBE-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LC1D40ABBE
Popis
TESYS CONTACTOR-3P-AC3- <= 440V
Podrobný popis
Stykač 3PST-NO (3 tvar A) 40 A 24VDC Cívka Montáž na šasi, Lišta DIN
Modely EDA/CAD
LC1D40ABBE Modely
Kategorie
Spínací napětí
690VAC - max.
Vlastnosti
Pomocné kontakty, dioda
Řada
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Napětí přítahu
19,2VDC
Způsob montáže
Montáž na šasi, Lišta DIN
Napětí odpadu relé
2,4VDC
Napětí cívky
24VDC
Doba provozu
65 ms
Forma kontaktu
3PST-NO (3 tvar A)
Doba uvolnění
120 ms
Jmenovitý proud kontaktu
40 A