LC1D38F7
Číslo produktu DigiKey
4008-LC1D38F7-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LC1D38F7
Podrobný popis
Stykač 3PST-NO (3 tvar A) 38 A 110VAC Cívka Montáž na šasi, Lišta DIN
Modely EDA/CAD
LC1D38F7 Modely
Kategorie
Spínací napětí
690VAC, 300VDC - max.
Vlastnosti
Pomocné kontakty
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C
Napětí přítahu
88VAC
Napětí odpadu relé
33VAC
Napětí cívky
110VAC
Doba provozu
22 ms
Doba uvolnění
19 ms
Jmenovitý proud kontaktu
38 A