LC1D25BD
Číslo produktu DigiKey
4008-LC1D25BD-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LC1D25BD
Popis
TESYS3P CTR 25A AC3 11KW1NO1NC24
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Stykač 3PST-NO (3 tvar A) 25 A 24VDC Cívka Montáž na šasi, Lišta DIN
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LC1D25BD Modely
Kategorie
Spínací napětí
690VAC, 300VDC - max.
Výrobce
Schneider Electric
Vlastnosti
Pomocné kontakty
Řada
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Balení
Krabice
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Napětí přítahu
16,8VDC
Způsob montáže
Montáž na šasi, Lišta DIN
Napětí odpadu relé
2,4VDC
Napětí cívky
24VDC
Doba provozu
72.45 ms
Forma kontaktu
3PST-NO (3 tvar A)
Doba uvolnění
24 ms
Jmenovitý proud kontaktu
25 A