LC1D18ABD
Číslo produktu DigiKey
4008-LC1D18ABD-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LC1D18ABD
Popis
DECA CONTACTOR 18A 3P 24V DC SNA
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Stykač 3PST-NO (3 tvar A) 32 A 24VDC Cívka Montáž na šasi, Lišta DIN
Kategorie
Spínací napětí
690VAC, 300VDC - max.
Vlastnosti
Pomocné kontakty
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Napětí přítahu
16,8VDC
Způsob montáže
Montáž na šasi, Lišta DIN
Napětí odpadu relé
2,4VDC
Napětí cívky
24VDC
Doba provozu
63 ms
Forma kontaktu
3PST-NO (3 tvar A)
Doba uvolnění
20 ms
Jmenovitý proud kontaktu
32 A