LC1D12E7
Číslo produktu DigiKey
4008-LC1D12E7-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LC1D12E7
Popis
TESYS CONTACTOR 12A 1F PLUS 1O 4
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Stykač 3PST-NO (3 tvar A) 12 A 48VAC Cívka Montáž na šasi, Lišta DIN
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LC1D12E7 Modely
Kategorie
Spínací napětí
690VAC, 300VDC - max.
Vlastnosti
Pomocné kontakty
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Napětí přítahu
40,8VAC
Způsob montáže
Montáž na šasi, Lišta DIN
Napětí odpadu relé
14,4VAC
Napětí cívky
48VAC
Doba provozu
22 ms
Forma kontaktu
3PST-NO (3 tvar A)
Doba uvolnění
19 ms
Jmenovitý proud kontaktu
12 A