LC1D12BNE
Číslo produktu DigiKey
4008-LC1D12BNE-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LC1D12BNE
Popis
TESYS CONTACTOR-3P-AC3- <= 440V
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Stykač 3PST-NO (3 tvar A) 12 A 24 ~ 60VAC/DC Cívka Montáž na šasi, Lišta DIN
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LC1D12BNE Modely
Kategorie
Jmenovitý proud kontaktu
12 A
Výrobce
Schneider Electric
Spínací napětí
690VAC - max.
Řada
Vlastnosti
Pomocné kontakty
Balení
Krabice
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C