UMPC-06-L-16-M-12.0
Číslo produktu DigiKey
612-UMPC-06-L-16-M-12.0-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UMPC-06-L-16-M-12.0
Popis
CBL ASSEM MPOWER 6POS 16AWG 12"
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
6 Polohová kabelová sestava obdélníková Zásuvka ke kabelu 1,00' (304,80mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
UMPC-06-L-16-M-12.0 Modely
Kategorie
Délka
1,00' (304,80mm)