TSW-150-23-T-D
Číslo produktu DigiKey
SAM1074-50-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TSW-150-23-T-D
Popis
CONN HEADER VERT 100POS 2.54MM
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 100 position 0,100" (2,54mm)
Modely EDA/CAD
TSW-150-23-T-D Modely
Délka kontaktu - spojovací část
0,230" (5,84mm)
Délka kontaktu - kolík
0,115" (2,92mm)
Celková délka kontaktů
0,445" (11,30mm)
Typ konektoru
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Povrch kontaktu - spojovací část
Cín
Počet pozic
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Počet řad
2
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Rozteč řad - kontaktní spojení
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Další zdroje
Skladem: 234
Skladové zásoby výrobce: 1 506
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Alternativní délka
CONN HEADER VERT 98POS 2.54MM
Skladem: 100
CONN HEADER VERT 96POS 2.54MM
Skladem: 160
CONN HEADER VERT 94POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 92POS 2.54MM
Skladem: 181
CONN HEADER VERT 90POS 2.54MM