TSW-145-23-T-S
Číslo produktu DigiKey
SAM1075-45-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TSW-145-23-T-S
Popis
CONN HEADER VERT 45POS 2.54MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 45 position 0,100" (2,54mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TSW-145-23-T-S Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Dvojčinný
Mfr
Délka kontaktu - spojovací část
0,230" (5,84mm)
Řada
Délka kontaktu - kolík
0,115" (2,92mm)
Balení
Hromadné balení
Celková délka kontaktů
0,445" (11,30mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Typ konektoru
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ kontaktu
Samčí pin
Povrch kontaktu - spojovací část
Cín
Rozteč - kontakty
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Počet pozic
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Počet řad
1
Materiál izolace
Polybutylentereftalát (PBT)
Počet zatížených pozic
Vše
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Provedení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Krytí
Neopláštěný
Barva izolace
Černá
Způsob montáže
Základní číslo produktu
Koncovka
Pájecí materiály
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Položka s přidanou hodnotou
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní délka
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
Skladem: 1029
CONN HEADER VERT 49POS 2.54MM
Skladem: 100
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 47POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 46POS 2.54MM