TSW-132-23-G-D
Číslo produktu DigiKey
SAM1068-32-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TSW-132-23-G-D
Popis
CONN HEADER VERT 64POS 2.54MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 64 position 0,100" (2,54mm)
Modely EDA/CAD
TSW-132-23-G-D Modely
Délka kontaktu - spojovací část
0,230" (5,84mm)
Řada
Délka kontaktu - kolík
0,115" (2,92mm)
Celková délka kontaktů
0,445" (11,30mm)
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Rozteč - kontakty
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
10,0µin (0,25µm)
Počet pozic
Povrch kontaktu - kolík
Zlatá
Počet řad
2
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Rozteč řad - kontaktní spojení
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Způsob montáže
Tloušťka povrchu kontaktu - kolík
3,00µin (0,076µm)
Další zdroje
K dispozici pro objednání
Skladové zásoby výrobce: 429
Alternativní délka
CONN HEADER VERT 100POS 2.54MM
Skladem: 212
CONN HEADER VERT 98POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 96POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 94POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 92POS 2.54MM