TSW-106-23-T-S
Číslo produktu DigiKey
SAM1075-06-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TSW-106-23-T-S
Popis
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 6 position 0,100" (2,54mm)
Modely EDA/CAD
TSW-106-23-T-S Modely
Délka kontaktu - spojovací část
0,230" (5,84mm)
Řada
Délka kontaktu - kolík
0,115" (2,92mm)
Celková délka kontaktů
0,445" (11,30mm)
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Cín
Rozteč - kontakty
Počet řad
1
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Další zdroje
Skladem: 1 103
Skladové zásoby výrobce: 2 102
Alternativní délka
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
Skladem: 1029
CONN HEADER VERT 49POS 2.54MM
Skladem: 100
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 47POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 46POS 2.54MM