TSW-105-05-T-D
Číslo produktu DigiKey
SAM1018-05-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TSW-105-05-T-D
Popis
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 10 position 0,100" (2,54mm)
Modely EDA/CAD
TSW-105-05-T-D Modely
Délka kontaktu - spojovací část
0,105" (2,67mm)
Délka kontaktu - kolík
0,130" (3,30mm)
Celková délka kontaktů
0,335" (8,51mm)
Typ konektoru
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Čtyřhran
Rozteč - kontakty
Počet řad
2
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Rozteč řad - kontaktní spojení
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Další zdroje
Skladem: 305
Skladové zásoby výrobce: 509
Alternativní délka
CONN HEADER VERT 100POS 2.54MM
Skladem: 1452
CONN HEADER VERT 98POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 96POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 94POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 92POS 2.54MM