TSW-101-23-S-D
Číslo produktu DigiKey
SAM1072-01-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TSW-101-23-S-D
Popis
CONN HEADER VERT 2POS
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 2 position
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TSW-101-23-S-D Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Dvojčinný
Mfr
Délka kontaktu - spojovací část
0,230" (5,84mm)
Řada
Délka kontaktu - kolík
0,115" (2,92mm)
Balení
Hromadné balení
Celková délka kontaktů
0,445" (11,30mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Typ konektoru
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ kontaktu
Samčí pin
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Počet pozic
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
30,0µin (0,76µm)
Počet řad
2
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Rozteč řad - kontaktní spojení
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Počet zatížených pozic
Vše
Materiál izolace
Polybutylentereftalát (PBT)
Provedení
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Krytí
Neopláštěný
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Způsob montáže
Barva izolace
Černá
Koncovka
Pájecí materiály
Základní číslo produktu
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Skladem: 263
Skladové zásoby výrobce: 4 464
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Položka s přidanou hodnotou
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní délka
CONN HEADER VERT 100POS 2.54MM
Skladem: 770
CONN HEADER VERT 98POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 96POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 94POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 92POS 2.54MM