TLW-105-06-G-D
Číslo produktu DigiKey
SAM1096-05-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TLW-105-06-G-D
Popis
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 10 position 0,100" (2,54mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TLW-105-06-G-D Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Dvojčinný
Mfr
Délka kontaktu - spojovací část
0,105" (2,67mm)
Řada
Délka kontaktu - kolík
0,135" (3,43mm)
Balení
Hromadné balení
Celková délka kontaktů
0,300" (7,62mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška izolace
0,060" (1,52mm)
Typ konektoru
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ kontaktu
Samčí pin
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Rozteč - kontakty
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
10,0µin (0,25µm)
Počet pozic
Povrch kontaktu - kolík
Zlatá
Počet řad
2
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Rozteč řad - kontaktní spojení
Materiál izolace
Polymer se strukturou kapalného krystalu (LCP)
Počet zatížených pozic
Vše
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Provedení
Barva izolace
Černá
Krytí
Neopláštěný
Jmenovitý proud (A)
5,2A na kontakt
Způsob montáže
Tloušťka povrchu kontaktu - kolík
Flash
Koncovka
Pájecí materiály
Základní číslo produktu
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Skladem: 330
Skladové zásoby výrobce: 2 309
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Položka s přidanou hodnotou
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní délka
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
Skladem: 174
CONN HEADER VERT 70POS 2.54MM
Skladem: 283
CONN HEADER VERT 68POS 2.54MM
Skladem: 283
CONN HEADER VERT 66POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 64POS 2.54MM