TCMD-12-S-12.00-01
Číslo produktu DigiKey
SAM8315-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TCMD-12-S-12.00-01
Popis
CABLE ASSEM 2MM 24PS SGL END 12"
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
24 Polohová kabelová sestava obdélníková Zástrčka na kabel 1,00' (304,80mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TCMD-12-S-12.00-01 Modely
Kategorie
Rozteč - konektor
0,079" (2,00mm)
Výrobce
Samtec Inc.
Rozteč - kabel
0,039" (1,00mm)
Řada
Délka
1,00' (304,80mm)
Balení
Hromadné balení
Barva
Šedá, Páska
Stav součásti
Aktivní
Stínění
Nestíněný
Typ konektoru
Zástrčka na kabel
Kabelová koncovka
IDC
Počet pozic
24
Povrch kontaktu
Zlatá
Počet řad
2
Základní číslo produktu
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
K dispozici pro objednání
Zkontrolovat dodací lhůtu
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní délka
CABLE ASSEM 2MM 24POS SGL END 2"
Skladem: 0
CABLE ASSEM 2MM 24POS SGL END 6"