Obrázek pro T1M-18-F-SV-L není k dispozici
T1M-18-F-SV-L
Číslo produktu DigiKey
612-T1M-18-F-SV-LTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T1M-18-F-SV-L
Popis
DISCRETE WIRE TERMINAL STRIP, 1.
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Montáž na povrch 18 position 0,039" (1,00mm)
Kategorie
Způsob upevnění
Uzamykací rampa
Mfr
Výška izolace
0,217" (5,51mm)
Řada
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Balení
Páska a cívka (TR)
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Stav součásti
Aktivní
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
3,00µin (0,076µm)
Typ konektoru
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Typ kontaktu
Samčí pin
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Rozteč - kontakty
Materiál izolace
Polymer se strukturou kapalného krystalu (LCP)
Počet pozic
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C
Počet řad
1
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet zatížených pozic
Vše
Barva izolace
Přírodní
Provedení
Jmenovitý proud (A)
3,3A na kontakt
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Jmenovité napětí
250VAC, 353VDC