SSA-102-W-T
Číslo produktu DigiKey
SAM1125-02-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SSA-102-W-T
Popis
CONN RCPT 2POS 0.1 TIN PCB
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Poloha Zásuvka, Odlamovací Konektor 0,100" (2,54mm) Průchozí otvor Cín
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SSA-102-W-T Modely
Kategorie
Koncovka
Mfr
Způsob upevnění
Dvojčinný
Řada
Povrch kontaktu - spojovací část
Balení
Hromadné balení
Barva izolace
Černá
Stav součásti
Aktivní
Výška izolace
0,230" (5,85mm)
Typ konektoru
Délka kontaktu - kolík
0,656" (16,66mm)
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Provedení
Deska k desce
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet pozic
Jmenovité napětí
1000V
Počet zatížených pozic
Vše
Materiál izolace
Polyethylentereftalát (PET), Polyester
Rozteč - kontakty
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Počet řad
1
Základní číslo produktu
Způsob montáže
Průchozí otvor
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Skladem: 295
Skladové zásoby výrobce: 466
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Položka s přidanou hodnotou
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní délka
CONN RCPT 32POS 0.1 TIN PCB
Skladem: 398
CONN RCPT 31POS 0.1 TIN PCB
Skladem: 0
CONN RCPT 30POS 0.1 TIN PCB
Skladem: 156
CONN RCPT 29POS 0.1 TIN PCB
Skladem: 156
CONN RCPT 28POS 0.1 TIN PCB