SSA-102-S-G
Číslo produktu DigiKey
SAM1121-02-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SSA-102-S-G
Popis
CONN RCPT 2POS 0.1 GOLD PCB
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Poloha Zásuvka, Odlamovací Konektor 0,100" (2,54mm) Průchozí otvor Zlatá
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SSA-102-S-G Modely
Kategorie
Koncovka
Mfr
Způsob upevnění
Dvojčinný
Řada
Povrch kontaktu - spojovací část
Balení
Hromadné balení
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
10,0µin (0,25µm)
Stav součásti
Aktivní
Barva izolace
Černá
Typ konektoru
Výška izolace
0,230" (5,85mm)
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Délka kontaktu - kolík
0,151" (3,84mm)
Provedení
Deska k desce
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Počet pozic
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet zatížených pozic
Vše
Jmenovité napětí
1000V
Rozteč - kontakty
Materiál izolace
Polyethylentereftalát (PET), Polyester
Počet řad
1
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Způsob montáže
Průchozí otvor
Základní číslo produktu
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Skladem: 1 291
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Položka s přidanou hodnotou
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní délka
CONN RCPT 32POS 0.1 GOLD PCB
Skladem: 1161
CONN RCPT 31POS 0.1 GOLD PCB
Skladem: 297
CONN RCPT 30POS 0.1 GOLD PCB
Skladem: 270
CONN RCPT 29POS 0.1 GOLD PCB
Skladem: 270
CONN RCPT 28POS 0.1 GOLD PCB