SNT-100-BK-H
SNT-100-BK-H
SNT-100-BK-H
Číslo produktu DigiKey
SAM10723-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SNT-100-BK-H
Popis
CONN SHUNT 2POS
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 (1 x 2) Polohový bočníkový konektor Černá Otevřená horní část 0,100" (2,54mm) Zlatá
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SNT-100-BK-H Modely
Kategorie
Výška
0,240" (6,10mm)
Výrobce
Samtec Inc.
Povrch kontaktu
Zlatá
Řada
Tloušťka povrchu kontaktu
30,0µin (0,76µm)
Balení
Hromadné balení
Barva
Černá
Stav součásti
Aktivní
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Typ
Otevřená horní část
Materiál tělesa
Polybutylentereftalát (PBT)
Pohlaví
Samičí zásuvky
Jmenovitý proud (A)
4,3A na kontakt
Počet pozic nebo pinů (rastr)
2 (1 x 2)
Základní číslo produktu
Rozteč
0,100" (2,54mm)