SL-132-TT-11
SL-132-TT-11
SL-132-TT-11
Číslo produktu DigiKey
SAM1109-32-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SL-132-TT-11
Popis
CONN RCPT 32POS 0.1 TIN PCB
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
32 Poloha Zásuvka Konektor 0,100" (2,54mm) Průchozí otvor Cín
Modely EDA/CAD
SL-132-TT-11 Modely
Kategorie
Koncovka
Mfr
Způsob upevnění
Dvojčinný
Řada
Povrch kontaktu - spojovací část
Balení
Hromadné balení
Barva izolace
Černá
Stav součásti
Aktivní
Výška izolace
0,132" (3,35mm)
Typ konektoru
Délka kontaktu - kolík
0,108" (2,75mm)
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Provedení
Deska k desce
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Počet pozic
Materiál izolace
Polymer se strukturou kapalného krystalu (LCP)
Počet zatížených pozic
Vše
Tvar kontaktu
Kruhový
Rozteč - kontakty
Materiál kontaktu
Beryliová měď
Počet řad
1
Základní číslo produktu
Způsob montáže
Průchozí otvor
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Skladem: 628
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní délka
CONN RCPT 31POS 0.1 TIN PCB
Skladem: 0
CONN RCPT 30POS 0.1 TIN PCB
Skladem: 260
CONN RCPT 29POS 0.1 TIN PCB
Skladem: 0
CONN RCPT 28POS 0.1 TIN PCB
Skladem: 260
CONN RCPT 27POS 0.1 TIN PCB